Zapraszamy do kontaktu: 68 453 24 70

Perc.Tech Sp. z o.o. © 2020

 

Poprzednie wydarzenia

Perceptus obecny na Dniach Województwa Lubuskiego.Nasze stoisko można było znaleźć w strefie nowoczesnych technologii.

W Parku Naukowo-Technologicznym w Nowym Kisielinie podczas foum informatycznego dla studentów i uczniów szkół o profilu elektronicznym zaprezentowaliśmy nasze laboratorium.

Kalendarz wydarzeń

WYKŁAD OTWARTY

Zapraszamy na wykład w ramach Perceptus IT Security Academy w trakcie którego przybliżymy sprzętowe modułu bezpieczeństwa (Hardware Security Module), zasady ich działania oraz opowiemy o korzyściach, jakie można uzyskać dzięki zastosowaniu ich w infrastrukturze cybersecurity

Gdzie: Sala 115, budynek WIEA UZ (A-2)

Kiedy: 15 listopada 2017 roku w godzinach 17.00 - 18.00

15

LIS

Perceptus zorganizował konferencję pn. "Otwieramy się na bezpieczeństwo" w nowo otwartym Parku Naukowo Technologicznych w Nowym Kisielinie. Podczas spotkania odbyły się prezentacje przedstawicieli firm Symantec, Dell oraz Utimaco na temat współczesnych aspektów bezpieczeństwa.

Perceptus obecny na targach pracy organizowanych przez Uniwersytet Zielonogórski

AKADEMIA PERCEPTUS

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy oraz zdobyciem nowych umiejętności z zakresu bezpieczeństwa IT zapraszamy na wykład inaugurujący 3 edycję

Gdzie: Sala 115, budynek WIEA UZ (A-2)

Kiedy: 24 października 2017 roku w godzinach 13.15 - 14.30

24

PAŹ

SERWERY STOSOWANE W NOWOCZESNYM BIZNESIE

Zapraszamy na wykład w ramach Akademii Perceptus, w trakcie którego opowiemy o serwerach stosowanych w nowoczesnym biznesie. W trakcie zajęć pokażemy m.in., jak zainstalować system operacyjny na maszynie oddalonej o setki kilometrów, jak zdalnie uruchomić serwer z poziomu przeglądarki i jak stworzyć wirtualne dyski twarde RAID.

Gdzie: Sala 115, budynek WIEA UZ (A-2)

Kiedy: 21 lutego 2018 roku w godzinach 17.00 - 18.40

21

LUT