Zapraszamy do kontaktu: 68 453 24 70

Perceptus S.A. © 2018

Staż - Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za doradztwo oraz aktywną sprzedaż produktów firmy, a także pozyskiwanie nowych Klientów, proponowanie nowych rozwiązań oraz budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z Klientem.

Wymagania:

- osoby w trakcie studiów w trybie zaocznym lub dziennym,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- wysoka kultura osobista,

- uczciwość,

- motywacja do pracy oraz orientacja na wyniki,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzeń,

- możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach,

- pracę w dynamicznym zespole nastawionym na osiąganie wyników,

- pełne zaplecze sprzętowe i programowe do skutecznej pracy.

Kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: kontakt@perceptus.eu w tytule wiadomości wpisując: „Praca”.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"