Zapraszamy do kontaktu: 68 453 24 70

Perceptus S.A. © 2018

Praktyki - Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska

- edycja oraz tworzenie kart katalogowych produktów,

- aktualizacja stron internetowych firmy,

- tworzenie broszur informacyjnych.

- współpraca z agencjami reklamowymi.

Poszukujemy osób które

- są studentami marketingu, socjologii, komunikacji lub zarządzania,

- rozumieją środowisko informatyków,

- są kreatywne i samodzielne, gotowe realizować niestandardowe wyzwania,

- potrafią organizować sobie pracę,

- wykazują się inicjatywą oraz zaangażowaniem.

Co oferujemy?

- gwarantujemy dostęp do najnowszych technologii i wiedzy,

- możliwość rozwoju kompetencji poprzez pracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,

- możliwość udziału w ciekawych projektach

- udział w konferencjach oraz w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

- udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych,

- dla samodzielnych także możliwość pracy zdalnej,

- dla najlepszych zapewniamy pracę na stałe.

Rekrutacja to tylko kilka kroków:

- krok 1: Wyślij CV * na kontakt@perceptus.pl

- krok 2: Przeprowadzimy krótką rozmowa telefoniczna - porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i planach. Zapewne umówimy się na spotkanie.

- krok 3: Rozmowa podczas spotkania.

- rok 4: Praktyka...