Zapraszamy do kontaktu: 68 453 24 70

Perc.Tech Sp. z o.o. © 2020

 

Dołącz do nas

Chcesz stać się członkiem naszego zespołu? Nic prostszego, aplikuj! Jeśli będziesz najlepszy zaoferujemy Ci pracę pełną wyzwań, w której będziesz mógł wykazać się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Zapewnimy Ci zestaw szkoleń, dzięki którym zdobędziesz nową wiedzę i rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności.

Fascynuje nas technologia

Fascynuje nas technologia. Cieszymy się, gdy nasi klienci i partnerzy mogą z niej w pełni korzystać, dlatego dzielimy się naszą wiedzą.

Systematycznie organizujemy konferencje i seminaria, na których prezentujemy osiągnięcia naszych dostawców w zakresie technologii IT.

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT

Staramy się zawsze patrzeć dalej, widzieć wszystko w szerszej perspektywie.Tak, by odkrywać nowe możliwości dla naszych Klientów.

 

Rozwijamy infrastrukturę techniczną i zapewniamy stały dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług integratorskich. Koordynujemy proces przygotowania i wdrożenia rozwiązań dopasowując nasze rozwiązania do wymagań finansowych i organizacyjnych naszych klientów.

 

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT starając się zawsze patrzeć dalej, widzieć wszystko w szerszej perspektywie. Przygotowujemy rozwiązania, dzięki którym nasza oferta wyprzedza konkurencję.

 

Naszym klientom zapewniamy indywidualne doradztwo w kwestiach bezpieczeństwa, audytu, konsultingu, szkoleń, a także usług wdrożeniowych i wsparcia technicznego dla wszystkich oferowanych produktów

 

Jako eksperci w swej dziedzinie, potrafimy w lekki i zrozumiały sposób przedstawić techniczne kwestie, z którymi pracujemy na co dzień.

 

Skuteczność naszych działań zawdzięczamy pracy zespołowej. Nasz zespół jest mieszanką ambicji, pasji i wyjątkowości. Zatrudniamy ludzi wnoszących do zespołu to co w nich najlepsze. Są ekspertami w swych dziedzinach. Wśród naszych pracowników jak i klientów, budujemy trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Skuteczność wzajemnej komunikacji jest wynikiem ukierunkowania naszych działań na klienta i jego potrzeby. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem pomaga nam w osiąganiu optymalnych rozwiązań.

 

Perc.Tech Sp. z o.o. jest spółką technologiczną specjalizującą się w obszarze projektowania, produkcji i wdrażania systemów bezpieczeństwa oraz przetwarzania danych dla sektora bankowego, firm ubezpieczeniowych, jednostek samorządu terytorialnego, resortu sprawiedliwości oraz rynku przetwarzania danych medycznych w formie cyfrowej.