Zapraszamy do kontaktu: 68 453 24 70

Perc.Tech Sp. z o.o. © 2020

 

Twoja kariera może zacząć się tutaj!

Aktualne oferty

Co robimy

Kogo szukamy

Jak pracuje się w firmie Perc.Tech

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT starając się zawsze patrzeć dalej, widzieć wszystko w szerszej perspektywie. Przygotowujemy rozwiązania, dzięki którym nasza oferta wyprzedza konkurencję.

Studentów myślących kreatywnie i nieszablonowo, rozumiejących środowisko informatyków, ale mających również marketingowe podejście do wydarzeń, zapraszamy do udziału w  programie stażowym w branży IT.

Atmosfera pracy jest wyjątkowa. W naszej organizacji nie ma dystansu między przełożonym i jego pracownikiem. Pracownicy mogą liczyć na wsparcie ich doświadczonych przełożonych. Prawda i otwartość w codziennej pracy jest podstawą naszej komunikacji.

 

Każdy nowy pracownik jest zapraszany do wzięcia udziału w całodziennym szkoleniu adaptacyjnym  pomagającycm odnaleźć się w strukturze firmy i obowiązujących zasadach.  

Dlaczego Perc.Tech

Dzięki dużej liczbie prowadzonych projektów tworzymy idealne środowisko do rozwoju umiejętności i wiedzy eksperckiej.

 

W naszej codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na doskonałe wzajemne relacje, które otwierają przestrzeń do wymiany wiedzy.

 

Poprzez politykę szkoleniową zapewniamy naszym stażystom współpracę na najwyższym poziomie.

 

Dla wielu studentów staż w firmie Perc.Tech może okazać się cennym doświadczeniem, które pozwoli odpowiednio pokierować swoją karierą zawodową.

 

Wyróżniający się studenci często otrzymują propozycję nawiązania współpracy z firmą po zakończonym stażu w różnych obszarach naszej firmy.

Wspieramy nie tylko zawodowe zainteresowania pracowników. Inwestujemy w sport, rekreację i zdrowie. Staramy się być otwarci na oczekiwania pracowników i dbać o atrakcyjne warunki pracy.

 

Duży nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności w obszarze komunikacji wewnętrznej, dzięki czemu podkreślamy znaczenie takich czynników, jak zaufanie, otwartość, szacunek, rozwój, współpraca i lojalność.